Sıra Bulucu

Sıra bulucu, arama motoru üzerinde sıralamanızı sizlere anlık olarak gösteren bir hizmettir ve tamamen ücretsizdir. Ücretsiz sıra bulucu hizmetinden faydalanmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli! Sorguladığınız sitenin sıralamada yer alması durumunda, sıralama satırı yeşil renge bürünür. Aradığınız site sıralamada yoksa herhangi bir renk değişimi olmaz.Sorgulama yapılıyor, lütfen bekleyiniz...

Sistemle ilgili geri dönüşleriniz için info[@]helixtm.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

İnternetin her geçen gün yaygınlaşması web sitelerin, ön plana çıkmak üzere birbirleri ile yarışmalarına neden oldu. Bu anlamda her site, özellikle arama motorlarında üst sıralarda görünmek ve hedef kitlelerinin dikkatini çekmek için birbirinden farklı yöntemler deniyor. Arama motorunda hangi sırada çıktığınızı bilmek ve kelimeye göre sıralamanızı öğrenmek için Helix tarafından sunulan yüksek kaliteli sıra bulucu hizmetini dilediğiniz vakit kullanabilir, en doğru sonuçlara kısa sürede erişim sağlayabilirsiniz.

Sıra Bulucu Kullanmanın Avantajları

Google sıra bulucu programı sitenizin dünyanın en yaygın arama motoru olan Google’da kaçıncı sırada yer aldığını öğrenmenizi sağlar. Bu sayede anahtar kelimelerinizin ne denli doğru kullanıldığı ile alakalı verileri elde edebilir ve analizler doğrultusunda web siteniz için iyileştirmeleri yapabilirsiniz. Hangi anahtar kelimeler istenen sonucu sağlıyor, hangileri işlevsiz diye öğrenmek sitenin arama motorlarında yukarıya çıkmasını sağlar.


Helix sıra bulucu Google üzerindeki sitenizin konumunu güncel ve doğru olarak görmenizi sağlar.

Sıra Bulucu Nasıl Kullanılır?

Helix üzerinden sira bulucu kullanmak son derece hızlı ve kolaydır. Arama motoru üzerinde kapsamlı bir şekilde seo sıra bulucu çalışır. Bu sayede ilerleyen sayfalarda dahi olsanız net bir bilgi edinme fırsatına sahip olursunuz. Sıra bulucu kullanımı için aşağıdaki adımları takip etmek yeterlidir.

  1. Öncelikle web sitenizin linkini (örnek: https://helixtm.com) kopyalayın ve Helix üzerinden belirtilen yere girin.
  2. Anahtar Kelime kutusuna hangi anahtar kelime üzerinden arama yapmak istiyorsanız girin. Örneğin internet sitenizde sıra bulucu konulu bir içerik varsa ve siz bunu kontrol etmek istiyorsanız kutuya anahtar kelime olarak sıra bulucu ve seocu sıra bulucu yazmanız gerekir. Anahtar kelimeler tek tek farklı satırlara yazılmalıdır.
  3. Arama motorunda kaçıncı sırada yer aldığınızı kontrol etmek istediğinizi seçin. Bu esnada Helix, gerekli verileri toplamaya başlar ve kontrol sürecine geçer.
  4. İçeriğiniz, kullanıcıların arama motorları üzerinde yaptıkları aramalara göre ilk sıralarda yer alıyorsa, hemen sonuç alınır. Ancak örneğin web siteniz 100. olarak çıkıyorsa bunu tespit etmek için kısa bir süreye ihtiyaç olur.

Hangi Kelimede Kaçıncı Sıradayım?

Helix ile web sitenizin anahtar kelimelere göre arama motorlarında kaçıncı sırada yer aldığını kolaylıkla öğrenme fırsatına sahip olun. Site sıra bulucu       tamamen ücretsiz olarak çalışır ve kullanıcının isteklerine bağlı olarak anahtar kelimeleri bulmak mümkündür. Tüm bunlara ek olarak siteyi analiz etmek üzere gelişmiş araçlarımız, siteye dair gerekli değerlendirmeyi yapar ve en çok trafiği sağlayan anahtar kelimeleri tespit etmenizi sağlar.

Serp Nedir?

Serp, ‘’Search Engine Result Pages’’ kelimelerinin İngilizcedeki kısaltmasıdır, arama motoru sonuç sayfaları manasına gelir. Helix ile arama motorundaki sonuç sayfalarında hangi sırada olduğunuzu hızlı bir şekilde tespit edin ve detaylı raporları inceleyerek yükselme konusunda kritik ipuçlarına sahip olun.

Google'da Kaçıncı Sıradayım?

Google’da kaçıncı sırada olduğunuzu bulmak Helix ile hiç olmadığı kadar pratik! Yalnızca web sitenizi ve arama kelimelerini girerek sadece birkaç saniye içerisinde dahi hedeflediğiniz sonuçlara sahip olabilir, sıralamanızı net bir şekilde güncel olarak öğrenebilirsiniz.

Sitem Kaçıncı Sırada?

Kullanıcılar, sitenizi arama sayfasında kaçıncı sırada görüyor öğrenmek üzere Helix’in detaylı hizmetlerinden faydalanın. Google başta olmak üzere farklı arama motorları için anahtar kelimeleri aratarak hangi sırada yer aldığınızı öğrenin.

Kullanım

Günlük Sorgu: 0 / 20

Tüm sıralama verilerini kayıt altında tutarak, günlük istatistiklerini detaylı görmek ister misin?

Ücretsiz Dene

Kredi kartı veya taahhüt yok!
15 gün boyunca ücretsiz kullan, limitleri arttır!

Sıralamanızı Kaydedin

Sıra Bulucu Nedir?

Site sıra bulucu arama motorlarında web sitenizin kaçıncı sırada yer aldığınızı öğrenmeniz sağlayan araçtır. Üye olmadan bu aracı kullanabilirsiniz. Üretilen rapor ile web sitenizi iyileştirmek ve hedef kitlenize erişmek üzere üst sıralara çıkmasını sağlamak mümkün hale gelir.

Nasıl Çalışır?

HelixTM serp takip sistemi, Google arama motoru üzerindeki kelimelerinizi özel yazılımlarla tarayarak sıralamanızı sizlere gösterir. Üye olarak bu sıralama verilerini kayıt altına alabilir, istatistik halinde detaylı inceleme yapabilirsiniz.