SEO Danışmalığı Hizmeti

SEO Danışmanlığı Hizmeti

HelixTM SEO danışmanlığı hizmetimiz, sektör ve seviye gözetmeksizin tüm websiteleri için uygundur. Sektör farkı olmadan, websitesinin bulunduğu konum önemli olmaksızın tüm websitelerine hizmet vermekteyiz.

Sizler de SEO danışmanlığı hizmetimizden faydalanmak isterseniz +90 542 175 81 84 Whatsapp hattı üzerinden veya info@helixtm.com mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Hemen SEO Teklifi Al

 


SEO Danışmanlığı Hizmeti Nedir?

SEO danışmanlığı, genel olarak web sitenizin iç ve dış yapısını inceleyerek, sizlere yol gösterici hizmet olarak tanımlanabilir. SEO’nun gelişen dünyası ile birlikte birçok teknik ve seçenek kullanılarak daha iyi seviyelere gelmeniz için sizlere yol gösterilir.

Bir websitesine yapılacak SEO, temel olarak iki farklı gruba ayrılmaktadır. Bunlar; on-page SEO ve off-page SEO şeklindedir.

ON-Page SEO Nedir?

On-Page SEO, websitenin iç yapısında, tüm içerikleri için yapılan profesyonel analiz sonrası yapılan düzenlemeleri kapsamaktadır. Websitesi kapsamlı bir şekilde incelenerek teknik analiz sonucu yol haritası belirlenir ve bu doğrultuda websitesinde ince değişikliklere gidilir. Eğer websitesi sürekli içerik yayını yapan bir site ise, sürekli olarak; aylık veya haftalık periyodlarla içerik düzeni hakkında bilgilendirme yapılır ve yeni girilecek içeriklerin düzenlemeleri takip edilir. Bu düzenleme işlemi profesyonel analiz yapılarak yapılmalıdır. Aksi halde yapılan hatalı/yanlış analizler sonucunda hem vakit, hem de nakit kaybı oluşacaktır.  

OFF-Page SEO Nedir?

Off-Page SEO, bir websitesinin iç kısımları ile alakalı olmayan SEO çalışmasıdır. Off-Page SEO’ya başlanabilmesi için On-Page SEO zorunluluğu bulunmaktadır. On-Page SEO yapılmadan Off-Page SEO yapılsa bile hiçbir anlam ifade etmeyecektir ve sonuç olarak çalışma çoğunlukla başarısızlıkla sonuçlanacaktır. On-Page SEO kurallarına uygun oluşturulan bir websitesi için Off-Page SEO hizmeti, dış link/referans kalite ölçümü ile yapılmaya başlanır. Eğer websitesi referans link alıyorsa bu linkler incelenir ve kaliteli olmayan/spam durumunda olan tüm linkler tespit edilerek arama motorlarına gönderilir ve bu referansların görmezden gelinmesi sağlanır. Ardından kaliteli analizlerle en doğru referanslar tespit edilerek referans hizmeti verilir. Böylelikle websitesi arama motorları tarafından daha cazibeli hale gelir ve yükselişe başlar.

Neden SEO Hizmeti Almalıyım?

Eğer bir hedefiniz varsa, organik trafik hedefiniz bulunuyorsa ve SEO konusunda profesyonel desteğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız; SEO hizmeti almak zorundasınız. Aksi halde yapacağınız çalışmaların tamamı rotasız bir gemiye umut bağlamaktan öte olmayacaktır. Rotası belli olmayan geminin gideceği bir liman olmayacağı gibi, rüzgârın götüreceği yönün de doğru bir yol olma ihtimali çok düşüktür. Bu sebepten dolayı SEO hizmeti almanız, projenizin başarılı olması için çok önemlidir.